Manager IT - bankovnictví - Praha

ID pracovní pozice: 20200512-MIB-PRA

Pro významnou českou banku hledáme hlavního manažera/manažerku IT se zaměřením na bankovnictví. Společnost patří mezi přední české banky a hledá kandidáta na pozici hlavního manažera divize IT.
Vaším cílem bude přinést spoustu nových nápadů a poznatků z Vaší dosavadní praxe. Budete se podílet na dalším rozvoje IT divize banky a budete spolupracovat se svými kolegy a samozřejmě vedením banky.

Přidejte se do týmu a pracujte na zajímavých projektech v bankovnictví.

Náplň práce

  • budete se věnovat IT ve společnosti se zaměřením na bankovnictví
  • ponesete zodpovědnost za SW a HW, infrastrukturu a zálohování
  • budete spolupracovat s ostatními manažery ve společnosti

  • pravidelně budete reportovat vedení společnosti
  • budete pomáhat zlepšovat IT prostředí ve společnosti

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání technického směru
  • IT specializace výhodou
  • zkušenosti s prostředím JAVA, PHP, MySQL, HTML a další
  • znalost sítí Linux a Windows
  • praxe v oboru minimálně 5 let
  • znalost AJ podmínkou
  • flexibilita

  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice nebo IT
  • ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • možnost výuky jazyků

  • zázemí středně velké společnosti
  • širokou nabídku benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 100 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle výsledků

Místo výkonu práce

Praha

Kontakt

Své životopisy v ČJ a AJ, společně s ID pozice 20200512-MIB-PRA, zasílejte na:
E-mail: jobs@nejchlapi.cz

Datum zadání nabídky

22. července 2021
Page generated in 1.318 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál