Obchodní specialista - potravinářství - Ostrava

ID pracovní pozice: 20210119-OSP-OV

Obchodní specialista - potravinářství  - Ostrava

Pro významnou českou společnost působící v potravinářství hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Obchodní specialista - potravinářství. Společnost působí v potravinářském průmyslu, patří mezi významné hráče na českém a slovenském trhu.
Vyrábí zajímavé produkty, které jsou určeny na tuzemský trh a také export, zejména na Slovensko, do Polska, Německa, Rakouska a dalších zemí střední a východní evropy. Společnost patří mez lídry ve svém oboru a svým zaměstnancům nabízí zajímavé možnosti pro svůj další profesní i osobní rozvoj.

Náplň práce

  • podpora strategického rozvoje společnosti
  • komunikace se stávajícími klienty
  • podpora akvizice nových forem spolupráce a vyhledávaní nových klientů

  • spolupráce v týmu obchodníků
  • reporty vůči vedení obchodního úseku
  • spolupráce s marketingem, technickým vývojem a vedením společnosti
  • tuzemské a zahraniční služební cesty
  • účast na tuzemských i zahraničních výstavách, veletrzích a konferencích

Požadujeme

  • vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání potravinářského směru
  • zemědělská specializace výhodou
  • dobrá znalost AJ nebo NJ výhodou
  • flexibilita
  • trestní bezúhonost

  • schopnost pracovat v týmu
  • schopnost naslouchat
  • zkušenosti na obdobné pozici výhodou

  • odolnost vůči stres
  • čestné a slušné vystupování
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Přivítáme

  • dlouholeté zkušenosti z obdobné pozice nebo potravinářství
  • ochotu učit se novým věcem
  • ochotu naslouchat

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost výuky jazyků
  • pružná pracovní doba
  • 20 dnů dovolené

  • zázemí středně velké společnosti
  • služební automobil
  • notebook
  • stravenky
  • zvýhodněné půjčky pro zaměstnance

  • možnost ubytování / příspěvek na stravování
  • a mnoho dalších benefitů

Plat

  • mzda dle kvality Vaší práce - až 50 000,- Kč
  • osobní ohodnocení dle dosažených výsledků

Místo výkonu práce

Ostrava

Kontakt

Své životopisy, společně s ID pozice 20210119-OSP-OV zasílejte na:
E-mail: jobs@nejchlapi.cz

Datum zadání nabídky

22. července 2021
Page generated in 1.2985 seconds.
Redakční systém teal.cz naprogramoval Vítězslav Dostál